Jistota 2.0: Revoluce v pojištění pro podnikatele a OSVČ

Revoluce v pojištění pro drobné podnikatele a živnostníky! To je Jistota 2.0. od Generali České pojišťovny. Tento produkt totiž nabízí nové možnosti i daleko větší ochranu. Víc si přečtěte v následujícím článku.

8 minut čtení
Obrázek ke článku Jistota 2.0: Revoluce v pojištění pro podnikatele a OSVČ

Podnikání je cesta plná nejen úspěchů, ale také překážek a nečekaných výzev. Ve světě, kde se situace rychle mění a na konkurenci narazíte na každém kroku, je klíčové mít solidní zázemí, které vás ochrání před možnými riziky. Generali Česká pojišťovna reaguje na tyto potřeby inovovaným produktem Jistota 2.0, určeným speciálně pro drobné podnikatele a živnostníky. Nová verze pojištění přináší nejen rozšířené pokrytí, ale i flexibilitu. Tyto novinky reagují právě na aktuální potřeby podnikatelů.

Jistota 2.0: Komplexní pojištění majetku a odpovědnosti

Rychlost sjednání, přehlednost a moderní design. To jsou hlavní znaky, které Jistota 2.0 přináší. S možností individuálního nastavení pokrytí podle specifických potřeb firmy, od majetkového pojištění až po pojištění odpovědnosti, nabízí Jistota 2.0 komplexní řešení, které chrání nejen vaši firmu, ale i vás jako podnikatele.

Novinky v produktu zahrnují mimo jiné pojištění pro fotovoltaické elektrárny a dřevostavby, což odráží rostoucí trend využívání udržitelných zdrojů.

Jistota 2.0 toho ale nabízí mnohem více. Nyní máte například na výběr mezi třemi přednastavenými balíčky, včetně unikátní nabídky ALLRISKS. To znamená, že máte pojištěno vše, co není explicitně vyloučeno. Pro situace, kdy dojde k přerušení provozu, jsme rozšířili krytí o vícenáklady až do výše 1 milionu korun. Ty, kteří plánují cesty za hranice České republiky, určitě potěší, že pojištění elektroniky nyní pokrývá celou Evropu. Dále jsme rozšířili nabídku asistenčních služeb až na čtyři možnosti výběru. Aby vás netrápila inflace a s ní spojené nutné aktualizace pojistné částky vašeho majetku, zavádíme možnost automatické indexace. A pokud vlastníte majetek na více místech, můžete nyní snadno pojistit až pět různých adres nebo parcel.

Pro jaké případy je určeno pojištění majetku a odpovědnosti?

V pojištění odpovědnosti se praxi setkáváme s rozmanitými případy, které ukazují, že pojištění odpovědnosti je nezbytné pro každého podnikatele. Pro příklad můžeme uvést různé situace, které jsme ve spolupráci s našimi klienty úspěšně vyřešili.

Např. provozovatelé hotelů či penziónů se setkávají s odcizením věcí hostů z pokoje, přes případy, kdy si host v restauraci např. roztrhne oblek o poškozenou židli, až po ojedinělý, ale velmi vážný případ zřícení terasy penzionu i s hosty. U stavebních firem jsme se setkali s nesprávně zajištěným lešením. To následně spadlo a poškodilo sousední budovu. Setkáváme se i s potřísněním okolních věci malířskou barvou nebo třeba pádem nářadí ze střechy na kolemjdoucího chodce nebo na cizí vozidlo.

Dalším případem může být chybné zapojení fotovoltaické elektrárny řemeslníkem, což vede k požáru a poškození domu, špatné připojení krbových kamen kominíkem, nebo když prodejce či výrobce dodá vadný elektrospotřebič, který způsobí škodu na budově či vybavení.

Pojištění majetku pak pamatuje nejen na krytí škod v souvislosti s živelními nebezpečími, odcizením nebo vandalismem, případně na věci poškozené v důsledku dopravní nehody při přepravě, ale i na pády a nárazy, které lze řešit v rámci varianty ALLRISKS.

Dalším důležitým pojištěním je i přerušení provozu, které vás ochrání v případech, kdy není následkem pojistné události možné pokračovat v podnikatelské činnosti ve vaší provozovně nebo vám vzniknou náklady spojené s přesunem vašeho vybavení do jiných prostor.

V neposlední řadě pojištění majetku myslí i na pojištění strojních a elektronických zařízení, která jsou pojištěna mimo jiné na vnitřní poruchy nebo vniknutí cizího předmětu, i v tomto případě se jedná o pojištění ALLRISKS.

Tyto příklady ilustrují široké spektrum potenciálních rizik a důležitost adekvátního pojištění.

Rozšířená ochrana

Jistota 2.0 je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají komplexní ochranu svého podnikání nebo potřebují specifické pojištění majetku či odpovědnosti. Díky široké škále krytí, flexibilitě a možnosti volby mezi různými balíčky si každý může přizpůsobit pojištění přesně podle svých potřeb. S Jistotou od Generali České pojišťovny tak můžete podnikat s klidem, že jste ochráněni před nepředvídanými situacemi a můžete se plně soustředit na rozvoj svého byznysu.

Jistota 2.0 od Generali České pojišťovny je více než jen pojištění; je to partnerství pro drobné podnikatele a živnostníky, které poskytuje nejen ochranu, ale i klid a oporu v každodenním podnikání. S našim pojištěním budete připraveni čelit jakýmkoli výzvám příští éry.

Mohlo by Vás zajímat:


Proto nezapomeňte na pojištění majetku podnikatelů nebo zkuste našeho Průvodce pojištěním.