Klientská zóna Moje Generali: Usnadněte si život

Víte, že v klientské zóně Moje Generali je registrováno přes 640 tisíc uživatelů? Její výhodou je to, že vy jako naši klienti už nemusíte hledat pojistné smlouvy v emailu nebo třeba doma v šanonech.

6 minut čtení
Obrázek ke článku Klientská zóna Moje Generali: Usnadněte si život

Výhody Moje Generali

Každý klient má všechny smlouvy přehledně a digitálně na jednom místě, vybrat si navíc může z Moje Generali v počítači nebo aplikace Moje Generali přímo v telefonu. A nejde zde jenom o běžné klientské přístupy. Stejné funkce lze využívat také díky účtům patřícím OSVČ klientům.

Moje Generali nabízí mnoho výhod pro klienty – fyzické osoby podnikající. Zde jsou některé z nich:

  1. Přehled o smlouvách: Díky Moje Generali můžete jako OSVČ mít okamžitý přehled o všech svých pojistných smlouvách na jednom místě. Nemusíte se zabývat hledáním smluv v e-mailech nebo papírových dokumentech. Stačí se jednoduše přihlásit do klientské zóny a získat digitální kopie smluv a jejich podmínek. To umožňuje rychlý a snadný přístup k veškerým informacím o svém pojištění.

  2. Aktualizace smluv: S klientskou zónou Moje Generali můžete snadno aktualizovat své smlouvy, k tomu se jejich obnova děje automaticky. Administrativní změny lze provést digitálně a bez zbytečného papírování. Stačí pár kliknutí a ve smlouvách nahradíte svoji původní adresu, telefonní číslo či frekvenci placení. To je velkou výhodou pro ty z vás, kteří potřebují pružnost a možnost rychlého upravení svých pojištění.

  3. Oznámení pojistné události: Moje Generali vám také umožňuje snadno a rychle oznámit pojistné události prostřednictvím několika kliknutí. Můžete jednoduše vyplnit potřebné informace a nahlásit škodu. Tím se zrychlí celý proces a zjednoduší se komunikace s pojišťovnou. Vy jako OSVČ tak máte možnost okamžitě reagovat na nečekané situace a získat pomoc, kterou potřebujete. Zadanou škodu můžete v Moje Generali také sledovat a případně doplňovat potřebné dokumenty.

  4. Zelená a asistenční karta: Můžete si zde také stáhnout zelenou kartu a asistenční kartu. Nemusíte se trápit hledáním fyzických karet nebo jejich kopírováním. Stačí pár kliknutí a máte digitální verzi svých karet, které můžete využít v případě potřeby.

  5. Bezpečnost a šifrování dat: Generali Česká pojišťovna dbá na bezpečnost dat a všechny informace v klientské zóně a aplikaci Moje Generali jsou šifrovány. Nemusíte se obávat o utajení vašich údajů.

Žena se dívá na notebooku na Moje Generali

Online přístupy pro klienty

Jako naši klienti se můžete přihlásit do svého účtu v Moje Generali pomocí e-mailu. Probíhá to stejně jako při přihlašování do klientské zóny standardních účtů. Nicméně se liší zadaným e-mailem. Pokud už máte jako podnikatel založený osobní účet, pro vytvoření OSVČ účtu použijte jiný e-mail. Registrovat se lze nejen pomocí svých údajů, ale také vaší bankovní identitou, kterou zavedla Generali Česká pojišťovna jako první z velkých pojišťoven.

Využití klientské zóny Moje Generali pro OSVČ přináší několik výhod a benefitů. Umožňuje rychlou a efektivní komunikaci mezi klienty a pojišťovnou. Podnikatelé mohou prostřednictvím zóny posílat dotazy, žádosti nebo podávat stížnosti. U majetkových škod mohou sledovat průběh vyřizování a stav pojistných událostí. Jako klienti tak máte možnost komunikovat s pojišťovnou bez zbytečného odkladu.

Moje Generali je dostupná 24/7 z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu. To znamená, že jako OSVČ ji můžete spravovat své pojistné smlouvy digitálně a provádět drobné administrativní změny kdykoli a kdekoli, bez ohledu na otevírací dobu poboček pojišťovny. To vám poskytuje větší flexibilitu a šetří čas.

Neustálé zdokonalování

Generali Česká pojišťovna neustále rozvíjí a vylepšuje novými funkcemi klientskou zónu Moje Generali, aby co nejlépe vyhovovala potřebám a požadavkům klientů. Aktuální podoba je výsledkem mnoha několika testování a spolupráce s klienty.

Teď navíc můžete využívat i mobilní aplikaci Moje Generali. Je dostupná pro všechny typy chytrých mobilních zařízení. Díky ní budete mít informace o vašich smlouvách, platbách nebo pojistných událostech v  kapse. Zelenou kartu si v  ní dokonce zobrazíte i v offline režimu. Další velkou výhodou je zavolání pomoci auto-asistence jen na pár kliknutí. Nemusíte tedy telefonní čísla hledat na webových stránkách.

Čísla hovoří sama za sebe – klientská zóna Moje Generali je stále více populární. Rekordní počet nových registrací a stálý růst počtu uživatelů svědčí o důvěře klientů v tuto moderní službu. K červnu je v Moje Generali registrováno přes 645 tis. uživatelů. Z čeho jich za poslední měsíc přibylo 18 tis. a přihlásilo se 221 tis. uživatelů. Klientská zóna a aplikace Moje Generali se stává nezbytným nástrojem pro péči o pojištění.

Využívání Moje Generali přináší vám, jako klientům a zejména OSVČ klientům mnoho výhod včetně zlepšeného přehledu, jednoduché aktualizace smluv, snadné oznámení pojistných událostí, rychlé komunikace s pojišťovnou a mobilní přístup ke všem potřebným informacím. Tím se usnadňuje a zefektivňuje správa vašich pojištění, a to vše v bezpečném a šifrovaném prostředí.

Mohlo by vás zajímat:


Proto nezapomeňte na pojištění odpovědnosti nebo zkuste našeho Průvodce pojištěním.